Ahşabın Yeni Hali

Bu güne kadar yapıların farklı alanlarında kullanılan ve vazgeçilmezler arasında yerini alan ahşap malzemeler konusunda Arline Ahşap kompozit yenilikçi ürünleriyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Masif ahşaplar ciddi yatırımların göz önündeki objeleri olmuştur. Ancak bilindiği üzere çevresel  etkenler nedeniyle zaman içinde, yaşlanmalar, deformasyonlar ciddi boyutlara ulaşmaktadır. Dış alanlarda kullanılan ahşabın kullanım ömrü hava şartlarından çok çabuk ve kolay etkilenmesi nedeniyle sınırlıdır. Ahşap aynı zamanda yılda en az iki kez bakım gerektirmektedir. Buna rağmen zamanla çürür, çatlar ve nem nedeniyle yüzeyi kaygan hale gelir. Dolayısıyla Ahşabın tek maliyeti kurulumda değil her yıl yapılacak bakım maliyetleri de hesaba katılmalıdır. Masif ürünler yatırımcılara, kullanıcılara ve tasarımcılara bu problemleri yaşatırken, nakit ve prestij kaybına yol açmaktadır.

Tüm bu sorunlara karşı neredeyse bakım gerektirmeyen Arline ahşap kompozit sistemleri aradığınız en ideal çözümdür. Arline ahşap kompozit ürünler bu problemleri ortadan kaldırmakta ve projelere katma değer ve prestij sağlamaktadır.

Arline yoğun ahşap formulasyonu ile doğal ahşap’a en yakın haliyle istenilen sonuçlar elde edilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcıların tercihine uygun olarak üretilen ürünlerin montaj kolaylığı, yüksek mukavemet değerleri ve estetik görüntüsü tercihler sırasında Arline ürünlerini üst sıralara yerleştirmiştir.

Arline Ahşap Kompozit, özellikle dış hava koşullarına dayanıklı olan materyallerin ahşapla birleştirilmesi ile ortaya çıkan bir ürün çeşidini temsil eder. Temel olarak kullanılan iki farklı materyal; Ahşap talaşı ve plastiğin extrüzyon tekniği ile birleştirilmesidir . Birçok farklı detaya sahip olan Arline ürünleri sayesinde tasarımcıların özgün projeler hazırlamalarına yardımcı olmaktadır.

Arline ürünleri zemin kaplama, yanı sıra dış mekanlarda ahşap ürünlerin kullanıldığı tüm mekanlarda kullanılabilir. Özellikle gelişmekte olan peyzaj anlayışına uygun pergola, kamelya sistemleri, banklar, saksılar ve bunlar gibi şehir mobilyalarıda olmak üzere çok farklı alanlarda yüksek performanslı çözümler sunmaktadır.

Arline Ahşap Kompozitler, dış  alanlarda, güvenli ve uzun ömürlü kullanabileceğiniz ideal bir alternatiftir.

SHOWROOM

Projeleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Konacık Mah. Atatürk Bul. B Blok No:257/1 Bodrum / MUĞLA (Koçtaş Karşısı)

 

Telefon(252) 363 72 21 | Fax: (252) 363 72 31 | GSM: (543) 698 94 24 Emailinfo@bodrumparkecenter.com

PARKE CENTER’DAN HABER ALMAK İÇİN